Spore

Spore, tai žaidimas kuriame tu valdysi gyvūnų rūšies gyvenimą nuo paprasto vienaląsčio organizmo iki visatos valdovo. Daug kas sako, kad tai penki žaidimai viename. Iš esmės tai tiesa, nes žaidimas sudarytas iš penkių etapų kurie labai skiriasi vienas nuo kito. Taigi papasakosiu apie kiekvieną etapą atskirai:

1etapas: VIENALĄSTIS ORGANIZMAS. Šiame etape priimsi svarbiausią sprendimą ar tu būsi plėšrūnas ar žolėdis. Jeigu būsi plėšrūnas šiame etape plaukiosi ir rinksi mėsos gabalus ir gaudysi mažesnius padarus, o jeigu žolėdis valgysi dumblius. Šis etapas truks tik apie 15min, nes tada surinkęs pakankamai DNA taškų eisi į kitą etapą.

2etapas:LIZDAS. Šiame etape galėsi laisvai klajoti po pasaulį ir medžioti arba bandyti draugauti su kitais lizdais. Matysi savo padarui iš nugaros o vaikščiosi rodyklėmis arba a w s d  raidėmis. Galėsi bet kaip keisti savo išvaizdą. Bet kiekviena nauja dalis tau kainuos taškus. Galėsi turėti sparnus ir skraidyti, geresnes pėdas, kad lengviau susidraugautum ar iltis lengvesnei medžioklei. Kai ir čia surinksi pakankamai taškų keliausi į sekantį etapą.

3etapas:KAIMAS. Šiame etape viskas pasikeičia. Nebegali keisti savo gyvūnų išvaizdos (gali tik pridėti rūbų ir keisti spalvą). Šiame etape tau reikia užvaldyti visus kaimus. Yra 2 būdai kaip tai padaryti. Pirmasis duoti savo gyventojams instrumentų, šokti ir dainuoti kitiems , kol jie prisidės (taps tavo draugais), arba duoti visiems kirvius ir sunaikinti kitus kaimus. Manau antrasis būdas yra gerokai lengvesnis ir linksmesnis :D.

4etapas:CIVILIZACIJA. Kai visi kaimai susijungė į vieną tu sudarai civilizaciją. Žinoma atsirado ir kitų civilizacijų. Prijungti jas yra 3 būdai. pirmasis yra teikti jiems dovanas kol jie nuspręs prisidėti. Antras būdas yra lengviausias. Tiesiog prikurti tankų, laivų ir ginkluotų lėktuvų ir pulti miestą kol jis pasiduos.Trečiasis būdas yra įdomiausias. Turi sukurti arfomis ir mikrofonais apkabinėtų mašinų, laivų ir lėktuvų prieiti prie priešo miesto ir paleisti hologramą kuri neleis naudotis jiems teatrais ir kitais jiems džiaugsmą teikiančiais pastatais. Po kurio laiko jie prie tavęs prisijungs.

5etapas:KOSMOSAS. Apie šį etapą daug nepasakysi, nes jame tiesiog sukonstruoji erdvėlaivį ir keliauji į kosmosą. Čia sutiksi ateivių su kuriais prekiausi, galėsi kolonizuoti negyvenamas planetas ir panašiai.

atsisiųsti

Komentavimo galimybė išjungta.